FIRMA
OFERTA
GALERIA
KONTAKT
 
-= OFERTA =-Oferujemy Państwu każdy rodzaj zamówionych palet, według podanych wymiarów, na czas, korzystnie i dokładnie.

Wieloletnie, szerokie kontakty na rynku wschodnim powoduję, że firma Palety Podgórski może produkować na bazie wysokowartościowego drewna nabywanego w korzystnych cenach, co pozwala na zapewnienie wysokiej jakości palet przy niskich cenach dla Państwa - naszych klientów.

Posiadamy własną suszarnię drewna, co gwarantuje, że powstające palety są pierwszej jakości. Jest to potwierdzone licencją IPCC.
Młody zespół powoduje, że każde, nawet specjalistyczne zamówienie może być zrealizowane, dokładnie, planowo, odpowiedzialnie. Firma posiada duże możliwości produkcyjne. Wszystko po to, by zadowolenie naszych klientóww było jak największe.

Bardzo ważne dla Palety Podgórski jest dotrzymywanie terminów, korzystne ceny oraz niskie ceny dowozu towaru. Dysponujemy własnym transportem i możemy go realizować niezależnie czy zamówienie jest duże czy małe, tak by klienci otrzymali szybko i zgodnie z harmonogramem zamówiony towar. Współpraca z dużymi, międzynarodowymi firmami spedycyjnymi, a przez to duży wolumen sprzedaży, dodatkowo zapewnia, że jesteśmy w stanie utrzymać terminów dostaw oraz cen produktów.« Powrót
   
 
Copyright © 2011